Registrera
Logga in
mmr.25x30cm
H.27cm D.25cm, fotnagg förekommer
H.114cm B.91cm D.54cm
L.21cm H.22
H.132cm, L.188cm innermått 174cm
L.5cm
Åldersrelaterad slitage