Realtidsauktion Söndag 22 September 17.00 (Armaturer)

Avslutat rop
600 kr

Dj.41cm, rostanlupen

Avslutat rop
200 kr

H.45cm Dj.38cm

Avslutat rop
50 kr

Sprickor runt skärmen på vagnslyktan

Avslutat rop
550 kr

H.130cm, ställbara armar (2 lampor fungerar), slitage

Avslutat rop
Osåld

D.60cm H.50cm exkl kedja

Avslutat rop
650 kr

1 ljushållare skadad, lampor bör bytas

Avslutat rop
550 kr

Bordslampa kosta Ove Sandberg, H. 18,5cm

Avslutat rop
900 kr

Bordslampa i glas Boda,  Monica Backström, H.26cm

Avslutat rop
175 kr

1900-talets andra hälft H.45cm

Avslutat rop
250 kr

H,22cm D.16cm

Avslutat rop
100 kr

H.70cm ink kedja D:50cm

Avslutat rop
50 kr

sladd avklippt

Avslutat rop
450 kr

bruksslitage, H.144cm

Avslutat rop
375 kr

H.46cm, ngn lampa saknas

Avslutat rop
175 kr

H.36cm

Avslutat rop
200 kr

L.60cm

Avslutat rop
175 kr
Avslutat rop
50 kr

H.27.5cm D.33cm