Realtidsauktion Söndag 22 September 17.00 (Övrigt)

Avslutat rop
900 kr

L.75cm B.35cm H.60cm, defekter förekommer

Avslutat rop
200 kr

Varierande skick

Avslutat rop
75 kr

H.37.5cm

Avslutat rop
100 kr

H.37.5cm

Avslutat rop
250 kr

varierande skick, inga garantier

Avslutat rop
200 kr

varierande skick, 1 låda saknas

Avslutat rop
150 kr
Avslutat rop
150 kr

behöver översyn, ej testkörd

Avslutat rop
300 kr

Bra skick, behöver översyn, ej test körd

Avslutat rop
225 kr

H.57cm, L.42cm B..23cm Bruksslitage, behöver översyn, ej testkörd

Avslutat rop
175 kr

L.52cm

Avslutat rop
75 kr

mindre jordglob i plast, retro 1960-tal , H.27cm

Avslutat rop
100 kr

Byst "påsklilja " 1900-talets mitt, H.24cm . ngt märke förekommer

Avslutat rop
1 900 kr

stor dalahäst H.52cm L.48cm, ngt färgsläpp

Avslutat rop
50 kr

Mindre pigtittare, H.47cm B.30cm, bruksskick

Avslutat rop
100 kr

korg 1900-talets första del B.30cm

Avslutat rop
150 kr

D.22cm, 17cm

Avslutat rop
125 kr

endast startad, övriga funktioner ej testade

Avslutat rop
150 kr

D. 25cm, 24cm

Avslutat rop
50 kr
Avslutat rop
50 kr

H.32cm

Avslutat rop
75 kr

L.39cm