Realtidsauktion Söndag 22 September 17.00 (Möbler)

Avslutat rop
100 kr

bruksskick

Avslutat rop
75 kr

bruksskick, H.190cm B.96cm D.49cm

Avslutat rop
225 kr
Avslutat rop
750 kr

H.69cm B.40cm D.39cm

Avslutat rop
100 kr
Avslutat rop
150 kr

senare bemålad, bruksslitage

Avslutat rop
75 kr

H.59cm

Avslutat rop
50 kr

H.42cm, slitage

Avslutat rop
275 kr

H.36cm B/L=25x25cm

Avslutat rop
325 kr

H.192cm B.125cm Dj.55cm

Avslutat rop
75 kr

L.84cm B.53cm H.46cm

Avslutat rop
350 kr

L.120cm + ilägg 180cm B.79cm H.74cm

Avslutat rop
400 kr

H.126cm B.105cm Dj.45cm

Avslutat rop
125 kr

slitage på skivan, stolar bruksslitage

Avslutat rop
900 kr

defekta plankor i sits & rygg

Avslutat rop
225 kr

L.72cm tot H.52cm

Avslutat rop
50 kr

L.43cm H.31cm

Avslutat rop
325 kr

L.135cm B.113cm H.76cm

Avslutat rop
250 kr

L.89cm B.56cm

Avslutat rop
Osåld

bruksslitage

Avslutat rop
Osåld

bruksslitage

Avslutat rop
3 700 kr

L.250cm m ilägg, B.100cm H:75cm

Avslutat rop
4 500 kr

H:178cm B.110cm Dj.44cm

Avslutat rop
225 kr

H:168cm B.103cm Dj.41cm