Realtidsauktion Söndag 22 September 17.00 (Glas & Porslin)

Avslutat rop
250 kr

H.37cm Dj.25cm

Avslutat rop
50 kr

Handtag till grädde lagad

Avslutat rop
200 kr

H.11cm

Avslutat rop
75 kr

H.19cm & 14.5cm

Avslutat rop
275 kr

H.11cm

Avslutat rop
275 kr

H.11cm

Avslutat rop
75 kr

H.15cm

Avslutat rop
125 kr

H.31cm till 50cm

Avslutat rop
100 kr

H.25cm

Avslutat rop
150 kr

Figurin i porslin spanien H. 36cm

Avslutat rop
75 kr

Glasblock med slipning sign Vicke Lindstrand , litet nagg, H.15cm B.18cm

Avslutat rop
75 kr

H.16cm, 17cm, 25cm

Avslutat rop
150 kr

Vas UE, Mari Simmulson H.21cm

Avslutat rop
50 kr
Avslutat rop
100 kr

D.38cm, H.12cm

Avslutat rop
100 kr

H.21cm

Avslutat rop
100 kr

H.12cm D19cm

Avslutat rop
50 kr

H.20cm & 19cm

Avslutat rop
75 kr

Gryta litet nagg, tillbringare blå blom m skador, soppterrin bruksslitage