859. Soffa 3 sits DUX 1940-tal i bra bruksskick L.190cm H.77cm
Budgivning avslutad Avslutat rop
Budgivning
- 13710850 kr
Tis 06 2026 - 7480800 kr
Tis 06 2026 - 13710750 kr
Tis 06 2026 - 7480700 kr
Tis 06 2026 - 13710650 kr
Tis 06 2026 - 7480600 kr
Tis 06 2026 - 9552550 kr
Tis 06 2026 - 7480500 kr
Tis 06 2026 - 9552475 kr
Tis 06 2026 - 7480450 kr
Tis 06 2026