logo
  • Hem
  • Köpa
  • Sälja
  • Om oss
  • Kategorier
    • Alla
    • Armaturer
    • Möbler
    • Klockor
    • Mattor
    • Allmoge
    • Glas & Porslin
    • Guld,Silver & Smycken
    • Konst
    • Mässing, Koppar, Tenn
    • Övrigt
    • Verktyg & Maskiner
  • Kontakta oss
  • Logga in
  • Nytt konto
    • Registrera konto
      Snabbregistrering
      Registreringssidan
      Generell information
      Kontouppgifter
      Bekräfta användarvillkoren

    • Logga in

      (Logga in med Kund.nr eller Email)
      Glömt logindata?
    logo

    • Hem
    • Köpa
    • Sälja
    • Om oss
    • Kategorier
      • Alla
      • Armaturer
      • Möbler
      • Klockor
      • Mattor
      • Allmoge
      • Glas & Porslin
      • Guld,Silver & Smycken
      • Konst
      • Mässing, Koppar, Tenn
      • Övrigt
      • Verktyg & Maskiner
    • Kontakta oss
    Auktioner / Realtidsauktion Tisdag 6 Januari / 787. Trälåda med Retrotapeter
    786. Parti barnleksaker 1900-talets första hälft och mitt bla. dockserviser, dockor, köksartiklar till dockor mm788. Knappdragspel Record Special 1940-tal (tre knappar saknas)
    Gå tillbaka
    Visad: 89 gånger

    787. Trälåda med Retrotapeter

    Budgivning avslutad Avslutat rop

    Budgivning

    • 12644
      50 kr
      Mån 29 2025 19:40

    Kontakta oss

    info@danielssonsauktioner.se
    0563-40993 eller 070-340 00 22
    Norevägen 4, 683 61 Ekshärad

    Hjälpfulla sidor

    • Något du vill sälja?
    • Att köpa från oss
    • Om oss
    • Våra auktioner
    • Kundservice
    © Argonova Auktionsplattform 2026

    Den här webbplatsen använder cookies.